Zpět na seznam lektorů

29.8.2018
Laura

lektorka angličtiny

Odkud pocházím: I am Italian, I come from a sunny city in the South of Italy – Naples.

Jaké učím jazyky: I teach English and Italian.

Jaký obor jsem studoval/a: I graduated in "Science and Management of Nature" and now I am a Ph.D. student in "Forestry Engineering"

Zkušenosti s jazyky: During my master years, I was the students' tutor, and so I used to help them with lessons and exam preparation. It was super fun and I loved it.

Něco o mě: I love food and spending time in nature. I like watching movies and series and I listen to literally every kind of music. I came to Prague three years ago and I love every inch of this city but, since I am here, I am almost always cold :D

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.