Zpět na seznam lektorů

lektorka angličtiny

Odkud pocházím: Prešov, Slovensko
Jaké učím jazyky: angličtina
Jaký obor jsem studoval/a: britsko-americka studia, anglická filologie, Prešovská univerzita v Prešově
Zkušenosti s jazyky: práce v studentské organizaci AIESEC - organizace výměnných pobytů pro zahraničné studenty, organizace tréninků měkkých znalostí; v Empire jsem od roku 2016, momentálně jsem team leaderem a zároveň trénuji nové lektory
Něco o mě: ráda posiluji a také zbožňuji pivo

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.