Zpět na seznam lektorů

Miška S.

1.1.2019
Miška

lektorka španělštiny

Odkud pocházím: Košice, Slovensko
Jaké učím jazyky: španělština
Jaký obor jsem studoval/a: Bilingválne španielské gymnázium v Košiciach a v Antequera, v Španielsku, kde som maturovala
Zkušenosti: rok života v Španielsku, kde som ukončila štúdium
Něco o mně: Milujem tanec - a to akýkoľvek. Kedysi som tancovala v street dance skupine. Som fanúšikom latinských rytmov už od dôb, keď som študovala španielské bilingválne gymnázium. Taktiež zbožňujem kreslenie a maľovanie a akékoľvek činnosti spojené so španielčinou. V Empire som síce relatívne krátko, ale už som si učenie zaľúbila o to väčšmi, že tu stretávam ľudí, ktorí sa, tak ako ja, o jazyk zaujímaju. 

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací