tasky

Hey there troublemakers,

 

Slovo dne je “wait for it” - NEW! (Jo, tvařme se jako, že nikdo nevíme, co tohle slovo znamená, “yeah, sure”). “Let’s use it” prakticky v otázce a to: “What’s new? Well”, my lektůrci Empíru, máme nový fotečkový koutek, kde nám visí všechny fotky, které nám byly zaslané ze zemí vzdálených i blízkých. Většina fotek je od našich “fellow” lektůrků a právě teď je ten správný čas na změnu! “Now, attention, please!” Pošli nám i ty svoji fotku z dovolené ať Ti máme co závidět přece! Vyfoť se, postni na Instagram a ten, kdo pořídí, pro nás, nejhezčí snímek dostane na začátku trimestru - počkej si…počkej si…odměnu! Jakou? “You got it!” Naší “unique, amazing, desired and cute, on top of it” Empír “tašku”. “Le-gen-da-ry!”

 

 

 

 

 

A dál? Odstartovali jsme nový video projekt, který je pro nás lektůrky takzvaný “challenge”. Proč? Představ si, že máš minutu na nahrání videa podle tvých představ. Check. Žádná šance editování. Check. A ne, že uděláš brept, haha. Check. Video můžeš zkouknout na našem Facebooku nebo Youtube. Brepty taky neschováváme - vidět je můžeš na našem Instagramu @empirepraha. Já jsem dělala video jako první, tak doufám, že se ti aspoň malinko líbilo a už teď se můžeš těšit na našeho Pedra, “yay!”. Pedro je naše služebně nejmladší štěňátko, ale rozhodně má kuráž jako náš služebně nejstarší master. You go, son!

 

bara

 

“Speaking of challenge”, co považuješ za největší výzvu posledních dnů? Za mě je to určitě teplíčko a cestování všemi “means of transport” v nedýchatelných podmínkách, s miliónem lidí, kteří se netají výraznou zálibou v pečení koláčků a výrobou svých vlastních repelentů na odpuzování spolucestujících, “you know what I mean?”. Ale přece jsme jen lidé, a jak se říká: “Live and let live!”

bus

 

Stay cool&cool,

xoxo, B.

 


wait for it - počkej si

let’s use it - poďme to použít

fellow - někdo kdo dělá něco s Vámi, e.g. kolega, spolupracovník, taky chlapík

now, attention, please - teď prosím pozor

unique - jedinečný
amazing - úžasný
desired - žiadaný
cute - roztomilý
on top of it - jěště ke všemu

legendary - legendární

challenge - výzva

speaking of - mluvě o, když už mluvím o…

means of transport - dopravní prostředky

live and let live - žij a nechej žít

 

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací