Jazykové kurzy online

Nemocné děti, diář plný k prasknutí ani zdravotní komplikace už nemusí zasahovat do tvého jazykového vzdělávání. Nabízíme 2 řešení online kurzů. Online výuka v reálnem čase s lektorem anebo Jazykový Průvodce.

Online výuka prostřednictvím platformy, která nevyžaduje instalaci a zvládne skupinové i individuální kurzy. Před výukou ti přijde odkaz, na který stačí pouze kliknout a je to! S lektorem komunikuješ přímo přes video v platformě.

Spojení probíhá přes spolehlivý server, abychom minimalizovali potíže s konektivitou. Jediné, co potřebuješ, je laptop nebo tablet s kamerou a mikrofonem. Tabule a veškeré materiály jsou součástí online prostředí.

 

Typy kurzů

Jak vypadají online hodiny?

Vyškolení lektoři
Speciálně pro online výuku. Lektory pravidelně observujeme a dáváme zpětnou vazbu.
Interaktivní hodiny
Do online výuky zapojujeme aplikace a videa, aby i digitální prostředí bylo pro vás motivující.
Online platforma
Virtuální prostředí s tabulí a materiály. Spojení probíhá přes spolehlivý server. Bez instalace.
Edutainment
Spojení zážitku a zábavy z učení. Přirozený a rychlý pokrok.
Snadný přístup
Žádná hesla ani dohledávání. Před výukou vám přijde odkaz, kliknete a je to.
Reálné zkušenosti
V online prostředí aktivně fungujeme už od roku 2019.

Slova našich spokojených klientů

V jazykové škole Empire jsem absolutně spokojená. Mám individuální výuku angličtiny a i přes mé specifické požadavky se vždy domluvíme. Manažer školy je vstřícný a jeho lidský přístup dokazuje, že si každého klienta opravdu váží. Jsem ráda, že v dnešní době, kdy jde lidem často pouze o business, on na klienty nahlíží s úctou a slušností.

Lucie Faldusová
studentka

Největší plus vidím ve formě výuky, kdy se jen suše nešprtá gramatika a slovíčka nazpaměť, ale od první lekce se mluví a mluví. Ono to pak tak nějak „samo“ leze do hlavy. Dalším plusem jsou lidé, kteří v této škole pracují a vyučují. Všichni jsou milí a vstřícní, nic není problém. Empire dopo-ručuji každému, kdo se chce naučit nový jazyk. Před několika měsíci jsem uměla německy pouze pozdravit a poděkovat. Dnes žiji trvale v zahraničí, a troufám si říct, že téměř všemu rozumím.

Gabriela Trochtová
studentka němčiny

Empire navštěvuji již několik let a jsem tu moc spokojená. Jednak mi vyhovuje metoda Direct Method, kterou tady ve škole anglický jazyk učí, dále je to střídání lektorů, takže každý týden slyším trochu jiný přízvuk. Nehledě na to, že každý učitel je svůj a předá hodině trochu jiné věci. Další nedílnou součástí je, že škola je umístěna v centru Prahy a je pro mne velice dobře přístupná. Komunikace s vedením školy je výborná. Když mám nějaké prosby či požadavky, vždy se mi snaží vyjít vstříc. Školu navštěvuje i moje dcera a je také moc spokojená. Začala zde jako úplný začátečník a po roce zvládne základní konverzaci. Všem tuto školu doporučuji!

Jana Barillová
studentka

Forma výuky výborně pasuje člověku, který nezvládá kombinaci kurzu se samostudiem a i tak je schopen docílit úrovně znalostí jazyka pro zvládnutí komunikace ve zvoleném jazyce. Úroveň je přímo spjatá se zvolenou intenzitou lekcí. Přístup lektorů je vždy pozitivní, přátelský a často i zábavný. Pozitiva na 3 slova? Opakováním, mluvením a zábavou se lze dostat k požadovanému výsledku.

Roman Stoklasa
student
18
let s vámi
20 000
spokojených
studentů
160
profi lektorů
3x
vlastní pobočky
60
partnerských center
po celé ČR a SR
4x
rychlejší pokrok