Ep. 5 A zase v obraze

Tááákže dobrý den opět po delší odmlce.

Blíží se nám pátý týden nového, pro nás už semestru (né trimestru jak bývalo zvykem dlouhá léta). Všiml si vůbec někdo této změny? Tááákže, máme toho hodně nového a ještě více naplánovaného. Samozřejmě vše s ohledem na tebe - našeho “Empířího” studenta.

Autor: Bára

Nyní pouze 1x týdně

Máme nový systém výuky, který tě jistě těší v případě, že patříš mezi ty šťastlivce, kterým nebylo dopřáno nekonečné množství volného času. Nově si můžeš dupnout, kolikrát do týdne chceš studovat a navíc máš na výběr z více variant (např. tradiční metoda výuky). Sounds good, doesn’t it?

trida

Videa

Jak můžeš sám vidět na našem Facebooku, videa se nám nakupila, so I am hoping, že se  líbí, a budeš se dívat dál. Co nevidět se můžeš těšit na nový set videí, samozřejmě edukativní, ale hlavně zábavné, jak je u nás zvykem. Věřím, že z videí nejenom poznáš své současné anebo budoucí lektory, ale hlavně získáš nebo upevníš své znalosti. Každopádně, jakýkoliv feedback oceníme :)

stream

New Teamleader

Speaking about videos, pamatuješ si Kryštůfka z hillarious videa s vyděšenými studenty? No tak tenhle fešák nastoupil na pozici teamleadera místo naší vrchní public metodičky Verči, která co nevidět uvítá do života svůj první uzlíček štěstí, yaay :). A nebyl to pro Kryštůfka vůbec piece of cake dostat se na tuhle pozici. Ale o tom více později.

 

Závěrem

A abych tě zase moc nepřehltila tak radši bye - bye for now J.

Pokud jsi nějakému z anglických výrazů nerozuměl, klasicky přikládám i překlady.

 


I am hoping - doufám

speaking about videos - když už mluvím o videích

bye-bye for now - prozatím pápá