Ep. 6 už je to tady, aneb baby?

Nový metodik, prodloužený víkend, sociální sítě a další!

 

Autor: Bára

My dear Troublemakers,

 

Střídání na pozici metodika

Už je to tady! Naši Senior Public Metodičku Verču teď minimálně 3 měsíce na půdě EMPIRE - The Know-How Institute neuvidíš. Proč? Stay cool, no need to panic! Na chviličku si odskočí odrodit, a co nejdřív se k nám zase vrátí, aby jí nic neuteklo. To je ale pilná včelička-metodička viď? Já bych asi měla taky začít konečně něco dělat:)

A co s tebou náš Empíří studente? Jsi individuál, člen DME skupinky, člen NON-DME skupinky, člen miniskupinky? Hííí, a kdo se Ti postará o metodiku, když je Verča pápá? No přece naše one&only Andrejka! Starat se o své svěřence, to ona umí hezky, jak si můžete přečíst tady. A co jěště? Andrejka je O.G.(ou dží) patronkou EMPIRE POMATURITNÍ STUDIUM programu. Takže neboj, budeš pod dohledem statného ošetřovatele zatím co se Verča vrátí:)

Důležité info

Já jsem sice on 17th of November 1989 klíčemi nezvonila, jenom jsem se druhým rokem batolila, ale nárok na svátek mám taky, ty jako student přednostně, Empír taky, tak to tady sedmnáctého zavřeme a volno užívat budeme. Nezapomeň si domluvit anebo se informovat o nahradním termínu výuky. Že kde? No přece u Janičky na recepci. Taky mrkni očkem nebo dvěma na Jančiny pozměněné business hours a pozor víkend a svátky tam nemá :)

listopadjanca 2

Sleduj

Dal by sis nějaký ten článek, krátké videjko nebo prostě jenom funny oddechový post? Sleduj facebook Empire - The Know-How Institute. A nezapomeň ani na mě a můj instagram@empirepraha ať denně vidíš, jak to chodí v životě neobyčejného Empířího lektora v Praze.

bara sarah

Pac&pusu,

Bára


no need to panic - není důvod k panice

O.G – pravá, nefalšovaná - originál