646
Úvodní strana

Partneři

Věříme, že za trvalým úspěchem jednotlivce nebo firmy často stojí vzájemně výhodné partnerství. Abychom dosáhli této synergie, své partnery si pečlivě vybíráme.

 

logo_hezka hra

 

 

 

 

Klub Hezká hra je dobrovolný spolek golfistů, kteří se setkávají a souteží mezi sebou na turnajích. Hezká hra organizuje každoročně tour na oblíbených hřištích. V roce 2012 se odehrá 26 turnajů. Empire je partenrem turnaje na Slapech.

 

Z_NJS

Nepustilova jazyková škola - Nabízíme kurzy angličtiny, němčiny a francouzštiny v Brně. Vyučujeme osvědčenou Nepustilovou metodou. Po celý rok vypisujeme pravidelně týdenní intenzivní, víkendové, dvouměsíční a čtyřměsíční kurzy pro širokou veřejnost. Prodáváme vlastní učebnice a CDmp3.

 

 

chefparade

CHEFPARADE - jste milovníci dobrého jídla a pití a chcete proniknout do zákoutí gastronomie? Pak právě pro vás je tu škola vaření Chefparade, kde si svůj kurz vaření nalezne každý, od začátečníků po pokročilé, nezáleží ani na věku či pohlaví.

 

 

 logo_amos_2

AMOS působí na trhu vzdělávání od roku 1997 a patří k největším vzdělávacím firmám na českém trhu. Od začátku se snaží naplnit svůj slogan "Vaše brána ke vzdělání". Nabízí studentům vše potřebné k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ  informace, učebnice, vypracované testy, přípravné kurzy, nulté ročníky, zdarma odborné poradenství, adresáře všech škol a mnoho dalšího. Společnost provozuje rovněž vzdělávací portál www.KamPoMaturite.cz. Každoročně navštíví tyto stránky přes 500 000 studentů, agentura prodá 15 000 učebnic a připraví přes 2000 studentů k přijímacím zkouškám.

 

logo_international_village

Projekt INTERNATIONAL VILLAGE je zajímavou alternativou tradičních školních výletů, které se běžně pořádají pouze v zemi, kde se škola nachází a bez přítomnosti účastníků z jiných zemí. Hlavní myšlenka projektu je setkání účastníků ze tří různých zemí kde stráví 5 dní během kterých se společně podílejí na různých aktivitách (jako například sportovních hrách, kulturních a kreativních aktivitách, nebo také budou navštěvovat jazykové mini semináře apod.). Díky tomuto projektu budou mít šanci se setkat s vrstevníky z jiných zemí, poznat vzájemně nejen sebe, ale i hudbu, kterou poslouchají, idoly, které mají a vytvořit tak třeba nová mezinárodní přátelství apod.

 

 

 

ipodnikatel.cz

 

 

 

 

iPodnikatel.cz je praktický poradce pro podnikání se zaměřením na začínající a drobné podnikatele, které provází všemi fázemi podnikání. Portál provozuje specializovaný e-shop a věnuje se vzdělávání podnikatelů formou unikátního e-learningu. Portál také sdružuje podnikatele v sociálním prostředí Můj iPodnikatel, které je platformou pro sdílení zkušeností a informací ze světa podnikání.

 

 

logo_drill

DRILL® Business Services je rychle rostoucí společností, která se specializuje na služby Executive Search, řízení lidských zdrojů, rozvoj společností, Outsourcing a Management Consulting. DRILL® Business Services poskytuje široké portfolio produktů a služeb pro firemní zákazníky – od velkých korporací přes střední a malé společnosti až po individuální podnikatele. Kromě toho nabízí DRILL® Business Services též specifické služby a poradenství pro individuální klienty a uchazeče s možností řešení jejich konkrétních problémů a potřeb souvisejících s jejich profesionální kariérou a pracovními vztahy.

 

logo_grafton

GRAFTON recruitment patří k nejrychleji rostoucím personálním agenturám na slovenském trhu. Naše partnerství probíhá na bázi oboustranné spolupráce v oblasti jazykového vzdělávání zaměstnanců. 

 

výuka jazyků

výuka.jazyků.cz je soukromý internetový projekt, který existuje od roku 2006. Věnuje se problematice výuky cizích jazyků, a to především v praktických souvislostech. Neopomíjí spojitost výuky s interkulturními elementy, stejně jako nutnost profesního jazykového vzdělávání. Dává prostor zajímavým příležitostem, lidem i metodám. Poskytuje informace zájemcům o jazyky, studentům, lektorům, učitelům, ale i HR manažerům a lidem odpovědným za vzdělávání ve firmách. Chce být místem setkání výše uvedených lidí a poskytnout jim tipy, orientaci i inspiraci. Jedním z cílů projektu je stát se vícejazyčným, proto je zde možné nalézt také texty v němčině a angličtině.
 

www.portaljazyku.cz je informační portál o jazykovém vzdělávání. Nabízí užitečné studijní a výukové materiály a pozvánky na semináře, konference a další vzdělávací akce pro studenty a učitele cizích jazyků.

 

angličtina-pro-děti

Angličtina pro nejmenší děti je web zaměřený na specifická témata týkající se výuky angličtiny dětí a teenagerů: texty, diskuze, výukové materiály, jazyková CD. Zajímavé informace zde naleznou učitelé angličtiny na základní či střední škole, ale i rodiče, kterým záleží na jazykovém vzdělání jejich dětí.

 

logo_benefit plus

www.benefit-plus.cz je společnost spravující benefity významným mezinárodním firmám (Vodafone, UniCredit Bank, Siemens, Nestlé aj.).

 

jazykové kurzy, školení účetnictví a další vzdělání na educity.cz

První vzdělávací portál v ČR pro firmy i jednotlivce nabízí 36 000 kurz a školení od 2 375 dodavatelů z ČR i zahraničí. Najdete zde manažerské kurzy, počítačové kurzy, jazykové kurzy (angličtina, němčina), finanční, právní a účetní kurzy, jazykové školy, poradenství, BOZP, konference i tipy pro Vaše HR. Dále nabízí rekvalifikační kurzy, technické kurzy a školení, HR kurzy, marketing, obchodní a prodejní dovednosti, MBA, BBA, komunikační a prezentační dovednosti, nabídky práce, rozhovory.

 

logo ponny

Prestigious English Kindergarten in Brno
Anglická školka v Brně

 

visitslovaki_logo

VisitSlovakia.com svým obsahem nabízí informace o nejzajímavějších destinacích domácího cestovního ruchu a slouží uživatelům z celého světa jako online turistický průvodce Slovenskem. Díky svým partnerům zprostředkuje online nákup letenek, služeb vybraných partnerských ubytovacích zařízení a půjčení auta, čímž www.VisitSlovakia.com umožní jednoduchou a ničím nerušenou návštěvu vybraných destinací Slovenska.

 

meriva translations s.r.o.
Překladatelská agentura Meriva Translations s.r.o. je jednou z mála společností, která se specializuje na překlady a korektury vybraných jazyků. Zaměřuje se zvláště na překlady do angličtiny a na překlady do slovenštiny, přičemž klade velký důraz na výběr zkušených a profesionálních překladatelů, kteří mají hluboké jazykové znalosti a přehled o oborech, které překládají. Hlavní odborností překladatelských služeb Meriva Translations jsou právní překlady, ekonomické překlady a technické překlady. Společnost má taktéž rozsáhlou základnu kvalitních korektorů, rodilých mluvčí, kteří se specializují na češtinu, slovenštinu a angličtinu.

 

 z_javi

Jazykový a vzdělávací institut v centru Olomouce nabízí jazykové kurzy pro veřejnost, firmy i individuální kurzy, akreditované denní pomaturitní studium 4 jazyků, kurzy odborného, překlady a tlumočení.

 

 

z_topschool

Jazyková škola TOP School je první jazyková škola v Moravskoslezském kraji, která se specializuje na výuku anglického jazyka speciální Callanovou metodou. Zaměřujeme se na efektivní konverzační způsob výuky, v hodinách klademe důraz na schopnost mluvit a rozumět. Snažíme se myslet na všechny a proto nabízíme širokou škálu kurzů i termínů. Více informací na našem webu.

 

  

Pro více informací navštivte sekci Výuka angličtiny ve firmách.

 

 

 

Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info