1078
Úvodní strana / Blog

Příběhy našich studentů

Můj rok pomaturitního studia angličtiny

8.9.2014

Proč si vybrat pomaturitní studium, jak se dá rok studia angličtiny zúročit, a co vás během pomaturitního studia angličtiny v jazykové škole čeká, vám v našem rozhovoru odhalí studentka Gabriela Benešová.

Přečti si více

Osobní příběh studenta pomaturitního studia

17.7.2013

 

Autor: Jana
studentka pomaturitního studia Jazykové školy Empire
 
Konečně mám za sebou maturitu! A samozřejmě jsem u ní uspěla. Ale co teď? Jít na vysokou školu? Jsem na to už připravená? Nebo začít pracovat? Opravdu? Ne, to určitě ne. Ale, co budu dělat? Tyhle otázky se mi honily hlavou přesně před rokem.

 

Přečti si více

Příběh naší studentky aneb Angličtina je třeba v každém věku a zaměstnání

11.6.2012

Autor: Katka

 

Máte pocit, že už umíte anglicky dobře a díky maturitě z angličtiny lehce získáte Vaše vysněné zaměstnání? Přečtěte si příběh naší studentky Katky, která zjistila, že sny se jistě vyplnit můžou, ale musí se jim občas trochu pomoci.

Přečti si více

Příběh naší studentky aneb Naučit se v padesáti anglicky? Já to zvládla!

4.6.2012

Autor: Jana

 

Myslíte si, že naučit se anglicky musí být jen dřina? Přečtěte si příběh naší studentky, paní Jany, která se s námi začala učit angličtinu úplně od začátku a uvidíte, že zvládnout se to dá v každém věku.

Přečti si více
Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info