Španělský jazyk

Jazykový kurz španělštiny, ve kterém se naučíš přesně to, co potřebuješ - lépe porozumět mluvené španělštině a odbourat strach z mluvení.

Simulace španělsky mluvícího prostředí a licencovaný systém výuky Español Directo tě pořádně nakopnou. Povede tě zkušený lektor, mluvit budeš již od 1. hodiny a výsledky uslyšíš ihned.

Kurzy

osobně / online
×

Jak vypadá výuka

Dynamické hodiny
Výuka má spád a hodiny jsou motivující.
Komunikace
Lektor tě vtáhne do dění a rychle ztratíš zábrany mluvit.
Bilingvní prostředí
Jazyk a gramatiku se učíš zcela přirozeně, přímo v praxi - v reálných situacích.
Rychlé výsledky
Hodiny tě budou bavit a výsledky budou slyšet okamžitě.
Trénovaní lektoři
Vytvářejí motivující prostředí a díky tomu tvoje soustředěnost bude 100 %.
Fullservice péče
Materiály pro výuku v ceně kurzu. Možnost přihlášení na Cambridge zkoušky u British Council. Organizační změny bez stresu.

Slova našich spokojených klientů

Forma výuky výborně pasuje člověku, který nezvládá kombinaci kurzu se samostudiem a i tak je schopen docílit úrovně znalostí jazyka pro zvládnutí komunikace ve zvoleném jazyce. Úroveň je přímo spjatá se zvolenou intenzitou lekcí. Přístup lektorů je vždy pozitivní, přátelský a často i zábavný. Pozitiva na 3 slova? Opakováním, mluvením a zábavou se lze dostat k požadovanému výsledku.

Roman Stoklasa
student

Empire navštěvuji již několik let a jsem tu moc spokojená. Jednak mi vyhovuje metoda Direct Method, kterou tady ve škole anglický jazyk učí, dále je to střídání lektorů, takže každý týden slyším trochu jiný přízvuk. Nehledě na to, že každý učitel je svůj a předá hodině trochu jiné věci. Další nedílnou součástí je, že škola je umístěna v centru Prahy a je pro mne velice dobře přístupná. Komunikace s vedením školy je výborná. Když mám nějaké prosby či požadavky, vždy se mi snaží vyjít vstříc. Školu navštěvuje i moje dcera a je také moc spokojená. Začala zde jako úplný začátečník a po roce zvládne základní konverzaci. Všem tuto školu doporučuji!

Jana Barillová
studentka

Největší plus vidím ve formě výuky, kdy se jen suše nešprtá gramatika a slovíčka nazpaměť, ale od první lekce se mluví a mluví. Ono to pak tak nějak „samo“ leze do hlavy. Dalším plusem jsou lidé, kteří v této škole pracují a vyučují. Všichni jsou milí a vstřícní, nic není problém. Empire dopo-ručuji každému, kdo se chce naučit nový jazyk. Před několika měsíci jsem uměla německy pouze pozdravit a poděkovat. Dnes žiji trvale v zahraničí, a troufám si říct, že téměř všemu rozumím.

Gabriela Trochtová
studentka němčiny

V jazykové škole Empire jsem absolutně spokojená. Mám individuální výuku angličtiny a i přes mé specifické požadavky se vždy domluvíme. Manažer školy je vstřícný a jeho lidský přístup dokazuje, že si každého klienta opravdu váží. Jsem ráda, že v dnešní době, kdy jde lidem často pouze o business, on na klienty nahlíží s úctou a slušností.

Lucie Faldusová
studentka