1104
Úvodní strana / Reference

Refernece studentů z kurzů

Vyjádření našich studentů skupinových i individuálních kurzů:

Výborný přístup ke studentům. Možnost individuálních lekcí a časová flexibilita. Vysoká kvalita lektorů npř. Španělština profesor Joseph. Maximální vstříctnost ze strany koordinatorky.

Tomáš Šťastný, 29.8.2017, skupinová výuka

Skvělý přístup.Perfektní lektoři. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.

Matyáš Rybka, 30.8.2017, skupinová výuka

​Vše výborné, aktivní poznávání jazyka, změny učitelů. Atmosféra škoy vynikající, pohodová a vstřícná ze všech stran zaměstnanců. Tuto školu jsem již doporučila a nadále doporučuji. Forma vyuky je specifická, zajímavá.

Alexandra Nezbedová, 20.6.2017, skupinová výuka

​ ​Největší přínos pro dcery vidím v tom, že je lektor dokáže zaujmout i pobavit. Na ZŠ byla pro dcery angličtina velmi nepopulární. Na Vašem kurzu angličtiny k ní získávají kladný vztah, těší se sem a angličtina je začíná i zajímat. S výukou jsme spokojeni a školu doporučuji.

Olga Hladišová, 24.5.2017, individuální výuka

Jsem spokojen. Mohu si určit termín následující lekce, dle mého pracovního programu. Jen díky ​ ​tomu mohu školu navštěvovat. Nedávno jsme zahájili Business English a to mne velmi baví. ​Lektoři a všichni zaměstnanci školy jsou velmi příjemní a ochotní vysvětlit to co je zrovna potřeba. ​Školu doporučuji. Hodnocení jednotlivých lektorů vynechávám. Už mne učil téměř každý a skoro ​vždy jsem odcházel velmi spokojen.

Ivan Seifert, 14.1.2016, individuální výuka

Příjemní lektoři, výuka rychlá, ale intenzivní. Jsem velmi spokojená. I když nemám možnost využívat jazyk, tak tento způsob zajistí opravdu čtyřhodinové mluvení. Student je stále na řadě nebo ve střehu. Takže dává pozor :-) a učí se tím

Radka Krpálková, skupinová výuka

Díky Vaší metodě a Vašim lektorům se mi podařila zlomit neschopnost posunout se ve výuce AJ. Zpočátku jsem byla velmi nervózní skrze svoji nejistou a špatnou výslovnost a neschopnost prakticky použít konkrétní učivo. Díky trpělivosti a důslednosti Vašich lektorů a Vaší systematické metodě mám možnost dělat každý týden pokroky, být motivována, využívat Aj i v praxi a stále zmenšovat neznalost své AJ. Děkuji Vám :)

Stáňa Andršová, skupinová i individuální výuka

Škola je dobrá, je opravdu přínosem. Rozhodně se domluvím lépe, než před rokem,
než jsem do ní začala chodit. Ohodnotila bych ji 90%.

Lída Veselá, skupinová výuka

Lektoři v Empire jsou výborní, někteří hodně kreativní,což posouvá úroveň hodin..líbí se mi, že se mluví jenom anglicky. My- studenti,máme možnost naslouchat různé akcenty jak lektorů, tak kolegů a tak se zlepšovat...líbí se mi tady.

Dana Zubová, skupinová výuka

Zpočátku mi tato metoda přišla nezvyklá stále jsme opakovali a já si první 3-4hodniny říkala, že tohle fakt nemá cenu, když stále opakujeme to co jsme si říkali už 2-3x před tím, ale pak mi došlo, že se v odpovědích nezadrhávám, nepřemýšlím nad slovosledem, nehledám slova, nekuňkám ... prostě vím :) ... a ruku na srdce ... to i přes to, že jsem doma knížku neotevřela ... jen jsem občas poslouchala cd v autě

Michaela Kovaříková, skupinová výuka

Styl vyuky je super....i po prvni hodine je clovek schopen mluvit v hodine ,ikdyz je uplny zacatecnik

Lucie Vitejčková, skupinová výuka

Velmi hodnotím systém kurzu a to, že nemám přiděleného jednoho lektora, ale, že se lektoři střídají

Jan Korf, individuální výuka

Byť patří škola k dražším - nehodlám ji měnit. Vyjma kvalitní výuky má velice kvalitní a dobrou náladou nabité lektory. Dokáží člověka doslova nabít energií!

Pavel Vomáčka, individuální výuka

Reference našich firemních klientů naleznete ZDE.

 

Pro více informací ohledně firemních programů klikněte zde.

Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info