Úvodní strana / Metoda a lektoři

Učební materiály STANDARD

Profi materiály pro pohodlnější studium

Při vyučovacích hodinách obecné angličtiny používáme profesionálně sestavené učebnice metody Direct method for English.

Jako náš student automaticky získáváš CD s nahrávkami hodin a lekcí pro rychlejší pokroky.

Prostřednictvím online learningu (online výuky) si procvičíš znalosti interaktivní formou i mimo kurz.

Profesionální studentské učebnice:

Učebnice jsou výsledkem spolupráce expertů - učitelů, kteří mají více než desetileté zkušenosti s výukou anglického jazyka přímými metodami. V současnosti jsou učebnice úspěšně používány ve více než 500 jazykových školách ve 20 zemích světa.

dme_1       dme_3         dme_5

Učebnice pro studenty obsahují:

• Aktuální slovní zásobu
  • Jednoduše vysvětlenou gramatiku
  • Překlady ve všech významech
  • Fonetickou transkripci slovíček
  • Přátelský a velmi praktický design
  • CD s nahrávkami diktátů, cvičení a hodin, a to vše v českém překladu.

Speciální CD pro rychlejší pokrok:

CD jsou ZDARMA součástí každé studentské učebnice. CD obsahují všechny potřebné informace, abyste byli v kontaktu s angličtinou v práci, v autě či při cestování.

CD obsahují:

• nahrávky z hodin
  • diktáty
  • čtení
  • cvičení

CD jsou nahrány odborníky na angličtinu a přeloženy do češtiny.

Podpůrný Online systém vzdělávání:

Aby ses učil co nejrychleji, bezplatnou součástí je i integrovaný systém online výuky. Ten obsahuje:

• více než 100 diktátů
  • více než 500 gramatických cvičení a cvičení na slovní zásobu

Online výuka je efektivní doplněk k našemu kurzu.

Získáš dalších 100 hodin angličtiny zcela ZDARMA.

Online systém je sestaven v příjemném a přehledném uživatelském rozhraní, kde se snadno zorienuješ.

Návrat do seznamu skupinových kurzů pro veřejnost nebo do nabídky individuálních kurzů.