nauč se anglicky
2020 Brezen

Život v  #empire

Až 70% našich firemních klientů je z doporučení.

Od svého vzniku naše společnost patří k „referenčním firmám.“ Za 13 let existence jsme si vytvořili množství dlouhodobých klientů, kteří jsou s našimi službami spokojeni a díky nim se neustále rozvíjíme i my.

Reference

Jazyková škola Empire se zaměřuje na inovativní přístup ve výuce jazyků, a to jak u dětí, tak u dospělých. Klademe důraz na konverzaci v angličtině a mluvení bez překládání tak, abyste rychle získali sebevědomí při vyjadřování, a zbavili se strachu z mluvení.

Hlavní prioritou v našich kurzech je snaha, aby si studenti zvykli na anglický (či jiný jazyk) tak, jako na jazyk mateřský. Není tedy divu, že hlavní výuková metoda naší jazykové školy je mluvení, konverzace a dialog.

Výuka angličtiny ve firmách je naší silnou stránkou díky zaměření na výsledek a doplňkovým službám. Další novinkou na trhu jsou naše krátké, rychlé a úderné tréninky měkkých dovedností, QuickSkills, které jsou mnohem efektivnější než běžné soft skills školení.

23.4.2020

Otevíráme brány Empire

Od 27.4. jsou brány Empire znovu otevřeny. Od 11.5. se můžeš těšit na intenzivní kurzy.

• Skupinové i individuální kurzy.
  • Angličtina, němčina, španělština a další jazyky.
  • Pokračujeme online i prezenčně!

3.4.2020

Jsme online aneb skvělá výuka i v karanténě

• Dospělí, děti, skupinové i individuální kurzy.
  • Angličtina, němčina, španělština a další jazyky.
  • Z pohodlí domova, přes naši virtuální třídu jedině s Empire!

9.6.2020

7 Golden Pieces of Advice on Job Interviews

Each one of us has at least once had to attend a job interview. At least once in your life you go through this experience that can be slightly unpleasant, sometimes awkward, but also palatable or even exciting. If you are “lucky” like me, you spend some of your worktime at job interviews. Not as a candidate, but as an interviewer. Trust me, the two positions are not so different. Let’s take a look at what it is to avoid to make the interview run smooth for both parties 😊.

by Braňo

3.2.2020

Learn Czech. Become a local!

Have you just come to the Czech Republic or have you been living here for a couple of years? Do you need to obtain Citizenship or do you only want to be able to order a cup of coffee or understand what the shop assistant is telling you? It doesn’t matter whether you are a complete beginner or an advanced learner, our Czech teachers at Empire will help you reach your aim.

by Monika Čepelíková, Empire Czech Teacher and Methodologist

31.10.2019

Episode 2 - Running Passion with Kristina

Ve druhé části podcastu se dozvíte spoustu věcí o běhání. Kristina, která se běhání věnuje léta, nám prozradí několik tipů o tom, jak začít běhat nebo co dělat před a po běhu. Taky se dozvíme, co je to vlastně ultra závod v běhu a co je potřebné nebo vhodné mít sebou, když si jdeme zaběhat.

sipka