1137
Úvodní strana / Blog

V čem ještě máme prsty

Narozeninové oslavy Brick by Brick

11.7.2017

Vzdělávací franchisový LEGO® koncept Brick by Brick nabízí svým franchisantům know-how nejen pro pořádání volnočasových kurzů pro děti, ale do činnosti jejich center patří také organizace narozeninových oslav a táborů i jiné celoroční aktivity.

Kapacity vašich prostor i čas lektorů tak budou plně využity v odpoledních hodinách i o víkendech!

více na topfranchising.cz

 

 

Přečti si více

Firemné akce s kostkami Lego®

30.9.2016

Pořádá vaše firma různé akce pro své zaměstnance a jejich rodiny? Potřebujete vymyslet program nejen pro dospělé, ale i děti? Rádi byste vyzkoušeli něco nového, originálního a zábavného? Empire přináší do ČR inovativní koncept Brick by Brick, který dokonale ozvláštní různé firemní akce typu Family days, dny otevřených dveří, oslavy výročí firmy, Halloweenskou party nebo Mikuláše.

Jednotlivé aktivity jsou přizpůsobeny danému tématu akce. Děti se pomocí speciálních modelů z kostek LEGO® zábavnou formou seznamují se základy technických a přírodních jevů.

více na hrnews.cz

Přečti si více

Na čem si frčíte?

21.8.2016

Excuse me?” Někteří lidé, které živí výuka angličtiny, oplývají klidem, pohodou a někteří zase bruslí na tenkém ledě jménem “Being Boring”. A co takovej Empire lektor? Kam patří? Tak pozor, ten patří do skupiny “Na Čem Si Frčíte”. Na tuto otázku já osobně odpovím každý den minimálně jednou a v poslední době už dokonce na otázku ani nečekám a radši hned informuju, že jsem čistá jako lilie. ...

více na studentpointu

Přečti si více

HR manažer: „… a domácí úkoly jim nedávejte, stejně na ně nebudou mít čas.“

1.7.2016

Slovní spojení „domácí úkol“ velmi dobře známe z našich školních let, a když ho zaslechneme, vybaví se nám různé vzpomínky: „Dneska jsem dostal poznámku (nebo dokonce pětku), protože jsem neměl domácí úkol.“ „Matiku máme až 4. hodinu, to stihnu opsat o velké přestávce.“ A dnes, když jsme dospělí, spíše zaujmeme stanovisko: „Na domácí úkoly nemám čas, protože mám hodně práce.“ Zní vám to povědomě? Říkají to i vaši zaměstnanci? Proč je tedy my učitelé stále zadáváme? Co je jejich úlohou?

více na hrnews.cz

Přečti si více

Na holičkách tě nenechám A.K.A Push & Pull in practice

4.5.2016
Ty, jako Empire student, dobře víš, že během hodiny Direct Method for English (Přímá metoda) hlavně mluvíš nebo spíš odpovídáš na otázky.

A vůbec bych se nedivila, kdyby to mnohé studenty, stávající i budoucí, překvapilo. Vždyť si to představ – dorazíš na hodinu, ještě stále máš plnou hlavu práce, celý den mluvíš česky a najednou – lektor, já, ptám se tě na sortiment ovoce & zelenina a ty máš rovnou odpovídat anglicky? To snad ani nejde.

více na studentpointu

Přečti si více

Helping Blue Tits aneb co se dá zažít na hodině angličtiny

8.3.2016
Jinak nevinný příběh o sýkorkách se na hodině lektorky Báry z Empire může proměnit v zábavnou příhodu, nebo změnit vaši reputaci na chlípníka...

6:55, středa - začíná mi první hodina z dnešních 6 + 1 team meeting na "to do list-u later on". Říkám si, dneska to bude fun on wheels-wheeew? Ale ještě netuším, že ta krásná středa...

více na studentpointu

Přečti si více

Empire Teambuilding s kostkami Lego®

18.2.2016

Máme tu nový rok! Věřím, že i Vaše hlava je plná plánů, cílů a nových výzev. Abychom stanovených cílů dosáhli, bývá zpravidla nutné spolupracovat s ostatními lidmi. Jako jednotlivci toho zvládneme hodně, ale víc hlav víc ví, a tak je nutné zapojit týmového ducha.

Jistě mi dáte za pravdu, že tento aspekt pracovního života bývá jedním z těch zapeklitějších. Je tedy důležité pracovat na tom, aby tým efektivně fungoval. Proto naši personalisté a manažeři pátrají po možnostech, jak pracovní tým nejen stmelit a posílit, ale také zvýšit jeho výkonnost.

více na hrnews.cz

Přečti si více
Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info