V čem ještě máme prsty

Narozeninové oslavy Brick by Brick

Vzdělávací franchisový LEGO® koncept Brick by Brick nabízí svým franchisantům know-how nejen pro pořádání volnočasových kurzů pro děti, ale do činnosti jejich center patří také organizace narozeninových oslav a táborů i jiné celoroční aktivity.

Kapacity vašich prostor i čas lektorů tak budou plně využity v odpoledních hodinách i o víkendech!

více na topfranchising.cz

 

 

Firemné akce s kostkami Lego®

Pořádá vaše firma různé akce pro své zaměstnance a jejich rodiny? Potřebujete vymyslet program nejen pro dospělé, ale i děti? Rádi byste vyzkoušeli něco nového, originálního a zábavného? Empire přináší do ČR inovativní koncept Brick by Brick, který dokonale ozvláštní různé firemní akce typu Family days, dny otevřených dveří, oslavy výročí firmy, Halloweenskou party nebo Mikuláše.

Jednotlivé aktivity jsou přizpůsobeny danému tématu akce. Děti se pomocí speciálních modelů z kostek LEGO® zábavnou formou seznamují se základy technických a přírodních jevů.

více na hrnews.cz