Úvodní strana / Blog / V čem ještě máme prsty

Zpět na seznam článků

Firemné akce s kostkami Lego®

30.9.2016

Pořádá vaše firma různé akce pro své zaměstnance a jejich rodiny? Potřebujete vymyslet program nejen pro dospělé, ale i děti? Rádi byste vyzkoušeli něco nového, originálního a zábavného? Empire přináší do ČR inovativní koncept Brick by Brick, který dokonale ozvláštní různé firemní akce typu Family days, dny otevřených dveří, oslavy výročí firmy, Halloweenskou party nebo Mikuláše.

Jednotlivé aktivity jsou přizpůsobeny danému tématu akce. Děti se pomocí speciálních modelů z kostek LEGO® zábavnou formou seznamují se základy technických a přírodních jevů.

více na hrnews.cz

Brick by Brick na blog CZ