Udržovací konverzační kurz angličtiny

Praktická konverzace na 9 týdnů

Pro studenty, kteří by si rádi udrželi svou úroveň pomocí konverzace.

Úrovně: A2, B1 a  B2

Termín: 23.1.2023 - 23.3.2023

Praha

Pro studenty, kteří jsou spokojeni se svou stávající úrovní angličtiny a rádi by si ji udrželi praktickou konverzací. Každá hodina kurzu má své téma a speciální metodiku. Díky různým tématům kurzu získáš novou slovní zásobu a poznatky o jazykových zvyklostech anglicky mluvících zemí. Čeká na tebe autentický a praktický jazyk. Své znalosti okamžitě využiješ při cestování nebo v práci.

Proč je tento kurz angličtiny výjimečný?

• 2 hodiny výuky týdně
  • rozšíření slovní zásoby
  • ukotvení gramatických struktur
  • porozumění a aktivní použití nových výrazů a hovorových frází
  • malé skupiny (3-6 studentů)
  • zaměření na mluvení

Parametry kurzu:

Trvání kurzu:

6.2.2023 - 6.4.2023

Celkový počet hodin: 9x90 minut
Délka studia: 9 týdnů
Dny a časy výuky:

úroveň A2: úterý 19.00-20.30

úroveň B1: středa 17.00-18.30

úroveň B2: čtvrtek 19.00-20.30

Počet studentů ve skupině:  jen 3 - 6
Úrovně: A2, B1 a B2
Místo konání: Bozděchova 7, Praha 5, 5. patro
Cena za kurz:  5 490 Kč, materiály v ceně

Náš tým

Tamie
Jan
Lenka
Metodik, team leader a lektorka angličtiny
Bára
Social networks, team leader a lektorka angličtiny
Rodrigo
Vasyľ
Asistent a lektor angličtiny
Miguel
Lektor angličtiny a španělštiny
Eva
Lektorka angličtiny, francouzštiny a portugalštiny
Moises
Marco
Lektor italštiny
Mariia
Lektorka angličtiny a ruštiny, team leader

Reference kurzy pro dospělé

Forma výuky výborně pasuje člověku, který nezvládá kombinaci kurzu se samostudiem a i tak je schopen docílit úrovně znalostí jazyka pro zvládnutí komunikace ve zvoleném jazyce. Úroveň je přímo spjatá se zvolenou intenzitou lekcí. Přístup lektorů je vždy pozitivní, přátelský a často i zábavný. Pozitiva na 3 slova? Opakováním, mluvením a zábavou se lze dostat k požadovanému výsledku.

Roman Stoklasa
student

Empire navštěvuji již několik let a jsem tu moc spokojená. Jednak mi vyhovuje metoda Direct Method, kterou tady ve škole anglický jazyk učí, dále je to střídání lektorů, takže každý týden slyším trochu jiný přízvuk. Nehledě na to, že každý učitel je svůj a předá hodině trochu jiné věci. Další nedílnou součástí je, že škola je umístěna v centru Prahy a je pro mne velice dobře přístupná. Komunikace s vedením školy je výborná. Když mám nějaké prosby či požadavky, vždy se mi snaží vyjít vstříc. Školu navštěvuje i moje dcera a je také moc spokojená. Začala zde jako úplný začátečník a po roce zvládne základní konverzaci. Všem tuto školu doporučuji!

Jana Barillová
studentka

Největší plus vidím ve formě výuky, kdy se jen suše nešprtá gramatika a slovíčka nazpaměť, ale od první lekce se mluví a mluví. Ono to pak tak nějak „samo“ leze do hlavy. Dalším plusem jsou lidé, kteří v této škole pracují a vyučují. Všichni jsou milí a vstřícní, nic není problém. Empire dopo-ručuji každému, kdo se chce naučit nový jazyk. Před několika měsíci jsem uměla německy pouze pozdravit a poděkovat. Dnes žiji trvale v zahraničí, a troufám si říct, že téměř všemu rozumím.

Gabriela Trochtová
studentka němčiny

V jazykové škole Empire jsem absolutně spokojená. Mám individuální výuku angličtiny a i přes mé specifické požadavky se vždy domluvíme. Manažer školy je vstřícný a jeho lidský přístup dokazuje, že si každého klienta opravdu váží. Jsem ráda, že v dnešní době, kdy jde lidem často pouze o business, on na klienty nahlíží s úctou a slušností.

Lucie Faldusová
studentka