Úvodní strana / Blog

Z prostředí jazykovky

Zlepšete si anglickou výslovnost

31.7.2015

Pokud stále bojujete s anglickou výslovností nebo máte pocit, že angličtinu celkově ovládáte dobře, ale máte silný český přízvuk, poradíme vám, jak se zlepšit.

Přečti si více

Letní jazykové kurzy - pro a proti

8.7.2015

Oficiální první letní den je za námi, prázdniny se rychle blíží a vy určitě přemýšlíte, jaký program si ještě kromě odpočinkové dovolené zvolit. Někdo se těší, že si přečte horu knížek, která se mu za rok postupně kupí na nočním stolku. Jiný se chce naučit lézt po skalách. Ale co takhle se příjemně zchladit v pohodlné židli učebny a osvěžit si své znalosti cizích jazyků?

Přečti si více

Které jazyky studovat?

8.6.2015

Kolik umíš jazyků, tolikrát si člověkem. Tak praví známé české přísloví. Pokud poslední dobou přemýšlíte nad tím, zda nezačít studovat nějaký cizí jazyk, ale váháte nad tím, který jazyk si vybrat, pomůžeme vám. V našem článku se dozvíte, jaké jazyky se vyplatí studovat, které jsou nejpoužívanější, které jsou složitější, které zábavnější…

Přečti si více

Jak vybrat ten správný jazykový kurz

13.4.2015

Autor: Andrea

 

Chtěli byste se začít učit anglicky, ale váháte, který jazykový kurz je pro vás ten pravý? Poradíme vám, co zohlednit při výběru jazykové školy/jazykového kurzu.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací