Úvodní strana / Blog

Z prostředí jazykovky

Cambridgské zkoušky pro nejmenší: YLE

27.10.2014

Autor: Andrea

 

Chcete své děti motivovat k učení angličtiny? Dopřát jim možnost získání mezinárodně platného certifikátu, ale zároveň je nechcete stresovat? Pak je pro vás vhodnou volbou jedna ze tří zkoušek „YLE“, určené k prozkoušení Young Learners English.

Přečti si více

Změny ve zkoušce FCE 2015

14.10.2014

Autor: Andrea

 

Na našem blogu jste se již mohli dočíst podrobné informace o zkoušce Cambridge English: First, neboli FCE. Od ledna 2015 se ale v jejím uspořádání chystají změny. A aby vás nic nezaskočilo, v našem článku se o těchto změnách v FCE dočtete.

Přečti si více

Očima lektorů angličtiny...6. díl

2.10.2014

Závěrečný díl našeho seriálu o českých a slovenských lektorech Jazykové školy Empire vám dá možnost získat ty nejužitečnější tipy, jak se naučit co nejlépe anglicky od těch nejpovolanějších - lektorů angličtiny (němčiny), kteří tráví s angličtinou/němčinou každý den a jejichž životem se cizí jazyky naprosto prolínají. Pokud byste si rádi angličtinu zlepšili, čtěte dál a získáte jedinečný návod, jak na to.

Přečti si více

Očima lektorů angličtiny...5. díl

2.9.2014

Stále váhate, zda se učit anglicky (německy)? Naši lektoři angličtiny (němčiny) nám odpověděli na otázku, proč byste se měli naučit anglicky (německy). Anglický (německý) jazyk je jejich obživou, kde tedy vidí ty největší argumenty, proč se angličtiny nebát a konečně se ji naučit?

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací