Úvodní strana / Blog

Z prostředí jazykovky

Očima lektorů angličtiny...4. díl

2.8.2014

Chtěli byste učit angličtinu a přemýšlíte, zda máte dostatečnou motivaci? Nebo jste někdy přemýšleli, co vlastně vaše lektory angličtiny na své profesi nejvíce baví? Zajímavé odpovědi se dočtete v našem dalším díle seriálu o lektorech Jazykové školy Empire v Čechách a na Slovensku.

Přečti si více

Pomaturitní studium – pro a proti

21.7.2014

Co to je pomaturitní studium angličtiny? Jaké má výhody, a proč si zlepšit angličtinu předtím než půjdeš na vysokou nebo nastoupíš do práce?

Přečti si více

Očima lektorů angličtiny...3. díl

2.7.2014

V dalším díle seriálu o lektorech angličtiny Jazykové školy Empire se dočtete, jaký typ studentů mají naši lektoři nejraději. A je to vůbec tak, že by někoho preferovali, nebo svojí profesi ovládají natolik, že je baví učit všechny studenty bez jakéhokoliv rozdílu?

Přečti si více

Naučte se v létě anglicky

16.6.2014

Autor: Andrea

Krásné slunečné počasí již začalo a s ním přichází i nekonečné možnosti využití letních měsíců pro různé aktivity. Proč letos nezkusit něco nového a zapsat se na kurz angličtiny? Nemusíte trávit ve třídě celé dny nebo měsíce. To, jaký kurz si vyberete, je jen na vás…

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací