Úvodní strana / Blog

Intenzita výuky angličtiny

9.2.2014

Autor: Andrea

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak často byste měli chodit na výuku jazyka? Při jaké intenzitě výuky se budete posouvat dál, a co je spíš takový „udržovací“ mód?

Firemní výuka angličtiny

21.1.2014

Autor: Andrea

Studenti angličtiny se dnes často setkávají s možností výuky angličtiny v zaměstnání, které je obvykle uváděno jako benefit k finančnímu ohodnocení za práci. Pokud máte možnost výběru jazykového kurzu nebo jazykové školy, nebo vaše firma právě hledá správného dodavatele služeb jazykových kurzů angličtiny, přečte si, jaké jsou hlavní zásady, kterých se držet, abyste vybrali co nejlépe.

Přečti si více

Skupinové vs. individuální kurzy angličtiny

13.10.2013

Autor: Andrea

V tomto článku se dočtete o srovnání dvou typů výuky – skupinové a individuální. Co tyto pojmy znamenají? Čtěte dál a dozvíte se, co od jednotlivých typů výuky můžete očekávat.

Letní pobytové kurzy angličtiny

22.7.2013

Autor: Andrea

Kde byste se lépe měli naučit anglicky než přímo v Anglii? A co byste řekli přímo Oxfordu? Město, které samo o sobě dýchá studijní atmosférou, je protkané univerzitními budovami, bohatou historií a hlavně je plné studentů z celého světa a Angličanů, se kterými se jinak než anglicky prostě nedorozumíte.