Úvodní strana / Blog

Z prostředí jazykovky

Moderní způsoby výuky angličtiny

24.6.2013

Autor: Andrea

 

Jaké jsou hlavní trendy dnešní doby ve výuce cizích jazyků? Představíme vám to nejzajímavější na trhu jazykových škol. Slyšeli jste už o výuce přes skype? Víte, co to znamená sugestopedie? Pokud ne, čtěte dál a dozvíte se mnohem více...
Přečti si více

Seriál o DME – díl 3.

10.6.2013

Výukové materiály Direct Method for English

 
Autor: Andrea
O tom, jak funguje přímá metoda výuky angličtiny a jaké jsou její hlavní principy a výhody jste si měli možnost přečíst v prvním a druhém díle seriálu o Direct Method for English. V posledním třetím díle se zaměříme na to, jaké výukové materiály jsou při hodiná vyučovaných DME používány.
Přečti si více

Pomaturitní studium pohledem lektora

20.5.2013

 

Autor: Andrea Gričová
 
Jako vedoucí lektorka pomaturitního studia bych vám ráda představila, jak u nás v jazykové škole pomaturitní studium funguje. Čtenářům nabízím svůj osobní pohled na kurz, jeho výhody a představení typického dne našeho „pomaturiťáka“.

 

Přečti si více

Seriál o DME – díl 2.

13.5.2013

Metoda Direct Method for English

 
Autor: Andrea
 
prvním díle seriálu o metodě výuky angličtiny Direct Method for English, jsme čtenářům vysvětlili rozdíl mezi přímou a tradiční metodou výuky angličtiny. V tomto článku se budeme zabývat konkrétně přímou metodou pro výuku angličtiny Direct Method for English. Pokud vás zajímají netradiční způsoby výuky cizího jazyka, čtetě dál.
Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací