Úvodní strana / Blog

Z prostředí jazykovky

Srovnání produktů Word Skills a Speaking

1.5.2013

Autor: Andrea

 

Jazyková škola Empire nabízí produkty, jejichž názvy vyjadřují podobné zaměření kurzu, ovšem rozdíly jsou velké a důležité. Abyste si mohli správně vybrat, poradíme vám, který kurz pro vás bude jako šitý na míru. Let´s talk (read) about Word Skills and Speaking!

Přečti si více

Seriál o Direct Method for English – Díl 1.

8.4.2013

Přímé metody výuky angličtiny, jejich podstata a princip

 

Autor: Andrea
Metoda Direct Method for English, kterou využívá jazyková škola Empire, patří do skupiny přímých metod pro výuku angličtiny. Co to ovšem znamená, když se řekne pojem „přímá metoda“? Jaké jsou její výhody a co se pomocí ní nejlépe naučíte?
Přečti si více

Rozhovor s lektorkou angličtiny: Práce mě baví, když můžu bavit lidi a něco je naučit

25.9.2012

Autor: Andrea

Zajímá vás, jak náročná je práce lektora angličtiny? Co je na práci lektorky angličtiny nejzábavnější? Jak vypadá její obvyklý den a co je na její práci nejnáročnější a co jí dokáže nejvíce potěšit? Ať už jste studenty angličtiny, nebo byste chtěli sami tuto práci dělat a neumíte si představit, co vše se skrývá za lektorskou prací, přečtěte si rozhovor se zkušenou lektorkou angličtiny Timeou.

Přečti si více

Rozhovor s metodičkou jazykové školy Evou: Chceme vás OPRAVDU naučit anglicky

13.9.2012
Autor: Andrea
Zajímá vás, jak to v jazykové škole funguje a kdo jsou klíčový zaměstnanci, bez kterých by jazykové kurzy nemohly fungovat? Představíme vám roli jednoho velmi důležitého člověka – metodičku jazykové školy, díky kterému celý systém hodin angličtiny funguje, jak má. Budeme se vám snažit odpovědět na to, s jakou prosbou o pomoc se na metodičku můžete obrátit, a co vlastně obsahuje náplň práce této pro vás trochu skryté pozice.

Abyste získali co nejvíce informací a udělali si přehled o tom, jak jazyková škola funguje, necháme vás nahlédnout do naší „kuchyně“ prostřednictvím tohoto rozhovoru s metodičkou jazykové školy Empire Evou.

Jak vlastně vypadá Evin typický den? Co ji na své práci nejvíce baví? S jakými dotazy se na ni studenti mohou obracet?

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací