Úvodní strana / Blog

Z prostředí jazykovky

XY:Strkáš nos do cizích věcí? Já: Zásadně!

8.3.2016

Co vlastně dělá Empajří učitel? Učí, správně. Co ještě? Ptá se, výborně. A na co se ptá? Na všechno, bam-there you have it! Ptá se, ptá a znova se ptá, student nemá chvíli klid.

Autor: Bára

V Empire jako v bavlnce

13.10.2015

Autor: Katka

Máte spoustu motivace, opravdu hodně se chcete konečně naučit anglicky. Někdo vám doporučil Empire a chcete to tam zkusit. Prý tam mají bezva prostředí, super lektoři, usmějou se na vás, milí na vás budou, a ještě vás fakt naučí mluvit anglicky. Jenže musíte být večer doma a zrovna vám nevychází čas s prací na ten ranní kurz a vlastně se vám to hodí každé sudé úterý v jednu a každý osmý pátek ve dvě a středy jak kdy.

Pro vás tu máme Janičku :)

Empire jazyková škola se mění na Empire – the Know-How Institute

24.9.2015

Deset let zkušeností na poli výuky cizích jazyků. Tisíce spokojených studentů veřejných kurzů, stovky firem, kterým jsme pomohli dosahovat lepších výsledků díky našemu know-how, skvělým lektorům a péči „accountů“.

Přečti si více

Dobrá znalost jazyků = kariérní růst

10.8.2015

Znalost jazyků je dnes mezi zaměstnavateli žádaným artiklem. Na málokteré pozici se obejdete bez znalosti angličtiny. Firmy ale čím dál častěji požadují i němčinu, francouzštinu, španělštinu či ruštinu. Jaký vliv má znalost cizích jazyků na váš kariérní či osobností růst? Pokud vás zajímá, jak získat v budoucnu možnost lepší pracovní pozici díky cizím jazykům, čtěte dál.