Empire jazyková škola se mění na Empire – the Know-How Institute

Deset let zkušeností na poli výuky cizích jazyků. Tisíce spokojených studentů veřejných kurzů, stovky firem, kterým jsme pomohli dosahovat lepších výsledků díky našemu know-how, skvělým lektorům a péči „accountů“.

Začínali jsme Callanem, pak jsme se vrhli na Direct Method for English, Deutsch, Francais… Našim klientům i nám to začalo být trochu málo. Pochopili jsme, co potřebují: skloubit měkké dovednosti s jazykem. Povedlo se, ke spokojenosti obou stran. Trénujeme sebe i studenty. Na poli jazyků jsme dosáhli skoro maxima, ale stále máme potřebu se posouvat.

empire prostory


Co s tím? Dva roky přemýšlení, zkoušení, debat s klienty, hledání „blue ocean“, až jsme na to přišli :). Vezměme to, v čem jsme dobří - vzdělání, a zaměřme se dál než jen na jazyky. Jak? Aby to bavilo, aby to bylo přínosné, a aby to mělo smysl a výsledek.


A tak se dnes Empire může hrdě představit jako The Know-How Institute.

 logo nove

Kvalitní výuka jazyků samozřejmě zůstává, a na co navíc se můžeš těšit?


Pro děti tu máme „školu hrou“ – kurzy BrickByBrick s kostičkami lega. Reagujeme tím na silný trend STEM Education (Science, Technology, Engineering, Mathematics), který přináší dětem vzdělání orientované na dovednosti (nejen vědomosti) uplatnitelné v jakémkoliv prostředí. Dítko se tak skrze organizovanou „hru“ s legem učí kooperaci, logickému uvažování, plánování, seznamuje se se základními fyzikálními zákony a konstrukčními souvislostmi.

Ale s kostkami Lego se rádi hrají i dospělí a proto pro tebe a tvé kolegy máme nachystané kostičky, ať už ve formě oddychového teambuildingu, nebo spojené s angličtinou (vhodné pro konstruktéry :) ). Vždy ovšem budeš trénovat týmovou spolupráci, převádět myšlenky do tvarů, vymýšlet nová pojmenování a pobavíš se u toho.


Svět dětí a rodičů propojujeme na tzv. Family Days, rodinných dnech, které naši klienti pořádají pro svoje zaměstnance. Opět propojujeme zábavu a vzdělání, takže nechybí lego, angličtina, kopa her i například vhled do tajů vesmíru. Příjemně strávený den, který měl smysl…


No a na tvrdý business s ostrými lokty se chystáme taky, zatím ale nebudeme prozrazovat víc ;-) Zvědavci ať se nás zeptají a my povíme!