Úvodní strana / Blog / Z prostředí jazykovky

Z prostředí jazykovky

Zpět na seznam článků

Jak Bára (ne)má ráda ukázkové hodiny

4.11.2016

O tom, jak může být ukázková hodina pro lektora stres i zábava...

Ukázkovky sú smŕŕŕť. Nikdy nevíš kdo přijde, jak nervózní budeš a ani kolik studentů se do kurzu, na základě tvojí ukázkovky, přihlásí.

Já trénink mám, samozřejmě ten nejlepší, vždyť jsem byla vyškolena mastrem, ale stejně ty nervičky a administrativu nedávám. A zařazování studentů do jejich levelu to je teprva pošušňáníčko. A co z toho vyplývá? No jednoduše, že pod hrozbou výpověde se doteď těm ukázkovkám úspešně vyhýbám. Ale pozor..

V korporátu to je jiná story - "mí lajkííí". Jo v korporátu, tam jsem těch ukázkovek měla, oficiálně 1, ale potvrzuji, že tentokrát se jich jen tak nezaleknu. A možná to bylo mým nadšením nebo jsem si zase šlehla RedBull, ale to si nepamatuju. No,ale pokračuju dál, listen co se mi stalo..

Ptám se otázky klasicky rychle, zpomálím když je potřeba, pušuju, pulluju, prostě to hraju na úžasnou a najednou je konec, kde vyzývám k otázkám a jedna otázka přišla:

Potenciální studentka:"Prosím Vás, vy studujete herectví?"
Já:"Bahahahaha. Ne."

No a teď máte všechno info potřebné k tomu, aby jste si vytvořili obraz o tom jak ty moje ukázkové hodiny angličtiny vypadají. Že furt ne? Tak si Empire pozvěte na ukázkovku a já Vám to ráda předvedu naživo a k tomu povykládám spoustu successful stories našich studentů.

Love,

Bára

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací