Seriál o lektorech - Dominika


lektor_CZ_domonika

Co ti prozradí Domča o své práci a životě v Praze?

 

 

Která tři přídavná jména tě vystihují? 

Pracovitá, stále usměvavá a dobrodružná. Práce se nebojím, baví mě mít vícero aktivit, rozhodně lepší, než sedět doma a nudit se. Úsměv je pro mě důležitý, protože proč se pořád mračit, že? A miluji cestování, sama s krosnou nebo na roadtrip s kamarády je nádherná zkušenost a nejlepší odreagování se.

Proč jsi začala učit angličtinu a co tě na této práci baví?

Ráda vidím pokrok své práce, a vidět svoje studenty se tak rychle zlepšovat je k nezaplacení. Snažím se své studenty motivovat k tomu, aby se nebáli mluvit a že chybami se člověk učí. Miluji poslouchat příběhy svých studentů, protože se pak oba učíme navzájem a není to typický vztah učitel-student.

Učíš jako ďábel. Máš vůbec nějaký volný čas? Co ráda děláš, když máš chvilku volna?

Ještě víc pracuju (haha), zkouším jezdit na kolečkových bruslích (moje kolena to docela schytávají) a tancuji. To je moje nejoblíbenější aktivita, hodina tance z vás dostane úplně všechno. Pak nejraději trávím volný čas se svými kamarády a kolegy z Empiru, protože jsou boží! Ráda zkouším nové jídlo, proto jsou ty hodiny tance tak důležité. :D

Jací jsou Empajří studenti? Máš své oblíbence?

Všichni naši studenti jsou bezvadní. Nikdy s nimi není nuda a vždycky se stane, že i já se něco zajímavého přiučím na našich hodinách. Smích se ozývá skoro ze všech učeben, když ne, tak víte, že se píše diktát. :D Oblíbené mám všechny, nejoblíbenější to ví sami. Haha.

Jaké je tvoje životní moto, kterým se řídíš?

Always be kind and smiley.

lektori_cz_dominika_blog

Jaké máš zkušenosti s angličtinou?

Rok jsem pracovala v Anglii jako au-pair, mám bakalářský titul z anglického jazyka a Anglofonních studií. A k tomu pár certifikátů. S angličtinou teoreticky pracuji už od svých šesti let, takže je to skoro jako můj druhý mateřský jazyk a o určitých věcech je mi dokonce i milejší mluvit v angličtině než v češtině.

Proč by měl někdo studovat právě v Empiru.

Díky zajímavým a poutavým hodinám přizpůsobeným k potřebám každého studenta zvlášť, lektoři jsou úžasní a je tu rodinná a přátelská atmosféra. Empire studenty motivuje být stále lepší a ti se pak nebojí si to pak při hodinách užít.