V Empire jako v bavlnce

Autor: Katka

Máte spoustu motivace, opravdu hodně se chcete konečně naučit anglicky. Někdo vám doporučil Empire a chcete to tam zkusit. Prý tam mají bezva prostředí, super lektoři, usmějou se na vás, milí na vás budou, a ještě vás fakt naučí mluvit anglicky. Jenže musíte být večer doma a zrovna vám nevychází čas s prací na ten ranní kurz a vlastně se vám to hodí každé sudé úterý v jednu a každý osmý pátek ve dvě a středy jak kdy.

Pro vás tu máme Janičku :)

Janča sedí za stolem, který podezřele připomíná recepci, ale v našem případě se za ním dějí mnohem větší kouzla. Tady si totiž můžete domluvit individuální hodiny (a koupit knížku. A půjčit knížku. A zeptat se, kudy ke kafi. A na záchod.) – individuální hodiny tak, aby vám to přesně sedlo na ta sudá úterý a pátky co dva měsíce.

 

janca

 

Jakmile si domluvíte, jak byste tedy mohli přijít a učit se anglicky, přijde Verča (další kouzelná víla, tahle nese podnázev metodička) a po rozhovoru o vašich cílech a potřebách nastaví výuku tak, abyste se dostali tam, kam se dostat chcete. Někdo potřebuje hrozně moc povídat a sem tam nějakou gramatiku, protože se za půl roku stěhuje do Austrálie. Jiného čeká nová práce, případně si ji bude shánět, a chce se zbavit stresu z pohovorů v angličtině. Někdo se bojí mluvit ve skupině, nebo si myslí, že se bude stydět, nebo zkrátka chce intenzivnější hodiny. Někomu to nejde ve škole tak, jak by chtěl, a chce pomoc. Jiní potřebují slovní zásobu pro specifickou práci. Ještě jiní si prostě chtějí pokecat.

trida

 

A protože je mnohem snazší sledovat, jak si vede jeden student, než sledovat šest lidí najednou, je tento student pod větším drobnohledem a Verča, Janička i lektoři pečlivě hlídají, jak mu to jde. Nebo co mu nejde. S čím zápasí. Co potřebuje ještě trošku zlepšit. Jak se cítí. Jestli si nechce dát pár hodin oddych s konverzacemi a pak se zase pustit do gramatiky.

Zkrátka staráme se o něj jako o vlastního :)

Chcete být taky naši?

Tak přijďte na Anděl!