Vandalizmus náš každodenní

Naši tvořiví lektoři se realizujou už i na obrazech v učebnách...

cz_blog_vandalizmus

Když se podíváš k nám na facebook, zjistíš, že u nás v Empire je hodně v kurzu kreativní duch jak u lektorů, tak u studentů a takový lehký vandalizmus, haha. Nemáme žádná budovatelská hesla typu Škola hrou, Kdo si hraje, nezlobí etc. My prostě "go with the flow” a děláme to srdcem a doufáme, že ty, náš student, to i tak cítíš a máš nás za to rád.

 

Možná nejedeme bomby, ale jedeme si “diversity”, ne “uniformity”. Měli jsme, máme a určitě budeme mít v našich řadách zajímavé mladé lidi různých profesí, studií, zájmů, názorů, snů a to nás baví. Já “personally like”, že naši lidé mají, jak se lidově říká v angličtině, “balls”. Vždycky když máme ve čtvrtek španělštinu s Elsou v učebně Boston, koukám zhypnotizovaně na mapu USA, kde se náhle začaly objevovat názvy různých, nejenom amerických měst, ale i mnoho dalších věcí. Jsem “so excited“, co se z toho ještě vyklube! Kdo to vůbec začal? Lektor? Student? To je jedno, “what matters” je, že někdo či kdokoliv neměl strach “to go for it” a ozvláštnil to.

 

A tak by to mělo být nejen na našich mapách v učebnách, ale také v “English lessons” samotných a v tvé angličtině. Hlavní pravidlo je, nebát se a jít do toho, vymanit se z rutiny, nebát se změn – malých nebo velkých, zkoušet nové věci, být jiný. O tom to celé je a tím u nás v Empire žijeme. Tak pojď "live your dreams“ s námi :)

 

Bára