Woooooooow, hold your horses, kolikže je těch tréninků???

O tom, jak si lektoři zapomínají nastavit indispo, když chtějí na seminář...

cz_blog_signupsheet

Jako “Hold your horses”, víš, kolik máme v Empire tréninků tzv. seminářů? Celých 22! Každý trvá tak 2 hodiny, takže 44 hodin “in total” se můžeme trénovat, “in other words” si můžeme vzít týden volno na naše sebevzdělávání. Jestli by to šlo? To by samozřejmě nešlo, kdo by tě pak učil?

 

Anyway, naše “custom made” tréninky jsou supr věc a to nedělám reklamu, ale vždycky jsem tam chtěla pracovat haha, ale to je jenom poznámka pod čarou. Já osobně naše semináře doslova žeru, protože na nich stavím své hodiny a přístup k studentům. Jsem v Empire teď nově na pozici senior lektora, za chvíli začnu svůj třetí rok a mám za sebou 19 tréninků a modlím se za víc. Navíc ty nejnovější jsou ultra zajímavé, protože je to nový Empire limited edition produkt tzv. Quickskills.

 

Je nás tady 30 duší žíznivých po sebevzdělávání a neustálém zlepšování našich způsobů výuky, however, často býváme naším největším nepřítelem a zapomeneme si nastavit to “úžasně sluníčkové indispo”. Cože to jako má být? No to je taková tabulečka kam si zadáš, že nemůžeš učit a prostě neučíš. Ale když na to zapomeneš tak jsi na konečné stanici červeného metra začínající na H a má čtyři písmenka haha. A když se tak blíží ty Vánoce a Nový rok tak vyhlašuju nový challenge pro mě a kolegy “Pojďme si nezapomínat nastavit indispo ať můžeme být ještě úžasnější lektoři, než jsme.” Cool?

 

Piece,

Bára.