Úvodní strana / Blog

Zajímavosti

Celebrating worldwide holidays on different dates (1/2)

22.11.2015

Pokud jste nikdy nestrávili Nový rok v Etiopii, tak vás jistě zaujme tento článek od naší lektorky Katyi. Článek jsme tentokrát nepřekládali, ale pro lepší pochopení jsme k složitějším výrazům přidali synonyma.

Autor: Katya

Přečti si více

Pigeon, snake or frog? Did it all.

4.11.2015

Onehdy jsem s jednou kolegyní z mého současného působiště - Jazyková škola Empire v Praze - rozebírala, na jaké téma se svými studenty nejraději vedu konverzační hodinu. Docela jasně u mě vyhrává to o exotické kuchyni, které studentům pokládá otázku „Have you ever eaten a dog?“.

 

Autor: Kája

Přečti si více

Anglo-americké vlajky: UK

24.6.2015

V našem novém seriálu zajímavostí z anglo-amerického prostředí jsme vám již představili vlajku USA. Dnes se více zaměříme na zábavná fakta týkající se vlajky Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.

Přečti si více

Anglo-americké vlajky zábavně: USA

30.5.2015

V našem novém seriálu zajímavostí z anglo-amerického prostředí vám představíme zábavná fakta týkající se vlajek této části světa. Začínáme vlajkou USA, jejíž podobu zná snad úplně každý obyvatel naší planety.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací